Centrum handlowe – hurtownie w Wólce Kosowskiej

Centrum handlowe – hurtownie w Wólce Kosowskiej

Choć nazwa Wólka Kosowska nie brzmi zbyt światowo, kojarzy nam się nieco agroturystycznie, ta niewielka miejscowość w województwie mazowieckim to prawdziwe centrum handlu hurtowego. Być może nie każdy o tym wie, ale jest to największa baza handlu hurtowego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Galeria

Hurtownia Wólka Kosowska to oferta wielu dostawców, oczywiście nie tylko polskich, podobnie zresztą jest z klientami. Zaopatruje się tu wielu odbiorców z Europy i Azji. Cały kompleks jest podzielony na centra, skupiające sprzedawców z poszczególnych krajów i regionów. Hurtownia Wólka Kosowska to bardzo szerokie i ogólne określenie, szczególnie jeśli uwzględni się ilość działających tam podmiotów oraz fakt, że większość z nich jest nastawiona na obrót hurtowy.

W ramach ogromnego kompleksu w…

W ramach ogromnego kompleksu w Wólce Kosowskiej hurtownie są zgrupowane w czterech głównych centrach. Są to Gd Poland, czyli Centrum Handlowe Chińskie, Asg – Centrum Handlowe Wietnamskie, EACC – tzw. Centrum Handlowe Tureckie oraz Centrum Handlowe Polskie – Nocne Centrum Handlowe, w którym praca rozpoczyna się już w godzinach nocnych.

We wszystkich centrach działają hurtownie zajmujące się sprzedażą asortymentu takiego jak odzież, obuwie, galanteria, AGD, artykuły sportowe, biurowe, wyposażenie wnętrz. Oczywiście w tak wielkim kompleksie handlowym jak hurtownia Wólka Kosowska nie może zabraknąć rozwiniętej infrastruktury, obejmującej m. in. banki, oddziały pocztowe, firmy kurierskie, a także usługi gastronomiczne, fryzjerskie, kosmetyczne, biura nieruchomości itp.

Tags: hurtownia wólka kosowska

You can leave a response, or trackback from your own site.

reklama

Yacon Oxi

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl